Ochrana osobních údajů

od Veronika Holubová z 14.08.2023

Ochrana a zpracování osobních údajů

Ve společnosti Opocenské Masážní Studia se zavazujeme chránit soukromí našich klientů a uživatelů naší webové stránky. Zpracování osobních údajů je prováděno v plném souladu s nařízením GDPR a zákonem o ochraně osobních údajů. Tento dokument poskytuje podrobné informace o tom, jakým způsobem shromažďujeme, uchováváme a nakládáme s osobními údaji, které nám byly svěřeny. Hodláme poskytovat jasný a transparentní přehled našich postupů, aby naši klienti měli jistotu, že jejich údaje jsou v bezpečí a správně využívány.

Shromažďování a využívání osobních údajů

Osobní údaje jsou shromažďovány za různými účely, například pro zajištění poskytování služeb, zlepšení kvality těchto služeb, komunikaci s klienty, účetní a daňové účely, nebo pro marketingové aktivity. Poskytnuté informace používáme výhradně pro stanovené účely, respektujeme vaše soukromí a vaše údaje nikdy nepředáváme třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Práva subjektu údajů

GDPR poskytuje jednotlivcům kontrolu nad jejich osobními údaji. Máte právo požadovat přístup k svým osobním údajům, opravu nepřesných informací, výmaz údajů, omezení zpracování nebo vznést námitku proti zpracování. Také máte právo na přenositelnost údajů. Veškerá tato práva respektujeme a zavazujeme se řešit všechny vaše požadavky v souladu s platnými právními předpisy.

Pro jakékoli dotazy či požadavky týkající se vašich osobních údajů, prosím, neváhejte nás kontaktovat na emailové adrese Veronika Holubová. Níže naleznete všechny nezbytné kontaktní informace pro váš lepší přehled a pohodlí.

Kontaktní informace

  • Jméno vlastníka: Veronika Holubová
  • Adresa: Veronika Holubová
  • Email: Veronika Holubová

Napsat komentář