Zkuste něco nového: Havajská masáž Lomi Lomi

Zkuste něco nového: Havajská masáž Lomi Lomi
od Adéla Kadlecová z 9.11.2023

Proč Zkusit Havajskou Masáž Lomi Lomi

Břichy se nám smejí víc než kdy jindy, protože konečně je tu cosi nového! A není to žádný nový typ jógy či zázračná dieta, ale něco mnohem vzrušujícího. Možná už jste slyšeli o havajské masáži Lomi Lomi, ale pokud ne, nenechte se odradit tímto exotickým názvem. Je to skutečně neuvěřitelný zážitek, který mění životy. Představte si, že se celá vaše bytost octne na Havaji s vůní tropických květin, zvukem vln, pohlcujícím harmonií a léčivou energií ostrova. S Lomi Lomi se dostáváte blíže k hlubokému uvolnění a harmonii těla a duše. Pojďme se podívat bliže na to, proč byste měli dát této úžasné praxi šanci!

Co je to Lomi Lomi

Lomi Lomi, často označovaná také jako "milující dotek", je tradiční havajská masáž, která působí nejen na fyzické, ale i na emocionální a duchovní úrovni. V havajštině "Lomi" znamená "třít, masírovat, pracovat jak rukama", ale také "jednat s hlubokou láskou a soucitem". Jak pěkné, že? Kdo by nechtěl být hýčkán masérem, který pracuje nejen s jeho tělem, ale také s láskou a soucitem? Myslím, že je to přesně to, co potřebujeme ve světě, který je někdy až příliš uspěchaný a stresující.

Proč Miluju Lomi Lomi

Sama jsem byla skeptická, když mi poprvé představili koncept Lomi Lomi masáže. Ale protože miluji vyzkoušení nových věcí (a také miluji Havaj), rozhodla jsem se, že jí dám šanci. A víte co? Byla to jedna z nejlepších věcí, které jsem kdy udělala pro sebe. Bylo to jako dostat se do nitra Havaje a zažít její magii, aniž bych musela cestovat tisíce kilometrů daleko. Cítila jsem se naprosto uvolněně a v harmonii sám se svým tělem i světem kolem. A po masáži Lomi Lomi jsem měla pocit, že na mě čeká celý nový svět možností.

Jak Probíhá Lomi Lomi Masáž

A teď k praktickým věcem. Jak probíhá Lomi Lomi masáž? Zaměřuje se na celkovou harmonii a uvolnění těla a duše. Masér pracuje s celým tělem, a to včetně kloubů a svalů, které se často přehlížejí při tradičních masážích. Takže se můžete těšit na to, že každá část vašeho těla dostane pozornost, kterou si zaslouží! A nebojte se, i když je masáž intenzivní, je zároveň i velmi jemná a milující. Cílem je uvést tělo do stavu hlubokého uvolnění a harmonie.

Benefity Lomi Lomi Masáže

Hlavními benefity Lomi Lomi masáže jsou uvolnění napětí, zlepšení mobility a flexibility, regenerace těla a duše a celkové zlepšení pocitu pohody. Jej také prokázán pozitivní účinek na trávení, cirkulaci a detoxikaci. Navíc pokud máte potíže s nespavostí, může vám Lomi Lomi pomoci najít cestu k hlubokému a klidnému spánku. Takže pokud jste někdy měli pocit, že potřebujete "restartovat" své tělo a duši, pak je Lomi Lomi přesně to, co hledáte!

Lomi Lomi ve Vaší každodennosti

Není nutné se letět na Havaj, abyste zažili Lomi Lomi. Kontaktním místem pro Lomi Lomi se může stát vaše každodenní život. Pokud máte problémy s tím, jak nastartovat den, zkuste začít s Lomi Lomi cvičením nebo meditací. Jste stresovaní? Lomi Lomi vám může pomoci najít cestu zpět k sobě a uvolnit se. A pokud si myslíte, že by to mohlo být něco pro vás, můžete se dokonce přihlásit k kurzům Lomi Lomi masáže a přinést tuto úžasnou praxi do života i ostatních lidí!

Osobní příběh: Jak mi Lomi Lomi změnil život

Nebudu vám lhát, když říkám, že Lomi Lomi pro mě byla skutečným posunem v mém životě. Když jsem se poprvé setkala s tímto druhem masáže, byla jsem ve velmi náročné životní situaci. Byla jsem vyčerpaná, stresovaná, měla jsem problémy se spaním a cítila jsem, že jsem ztratila kontakt se svým tělem i duší. Ale pak jsem objevila Lomi Lomi, a to vše se změnilo. Po několika sezeních jsem se cítila jako znovuzrozená. Měla jsem mnohem víc energie, můj stres se zmenšil a začala jsem znovu cítit radost ze života. A co je nejdůležitější, naučila jsem se, jak se postarat sama o sebe. Ať už jde o to, dát si čas na relaxaci, jíst zdravě a dobře se o sebe postarat. Pro mě je Lomi Lomi mnohem víc než jen masáž. Je to cesta ke zdravému a vyrovnanému životu.

Napsat komentář