Jak tantrická masáž změnila můj život

Jak tantrická masáž změnila můj život
od Klára Slavíková z 14.08.2023

Úvod k tantrické masáži

Záblesky světla, vzrušující, téměř hypnotické ticho a dotyk tak jemný, že je opravdu těžké jej popsat. To vše jsem zažila během své první tantrické masáže. Během této zážitkové cesty, kde se dotyky zkušených rukou spojují se světlem svíček a jemnými vůněmi, jsem zažila něco, co jsem nikdy předtím nezažila. Ale neždřímka po dlouhém dnů nebo obyčejný relax, ne. Tantrická masáž mi změnila život. A pokud se ptáte, jak, tak si přečtěte dál.

Otevření mysli a těla

Pravidla světa moderní tantrické masáže jsou jiná než jsme zvyklí. Do hloubky se otevíráte a uvítáte živou energii v sobě, dosáhnete stavu klidu a harmonie, který vám bezpochyby pomůže naladit se na cestu k hlubšímu poznání sebe sama. Tamtká Masáž ukazuje, jak můžete svoje tělo prozkoumat bez rozpaků a vyhnout se vnějším strachům a úzkostem. A i když mě trochu děsila myšlenka, že se budu muset vystavit toliko neznámé, byla jsem fascinovaná možností, že se setkám se svým pravým já.

Vnitřní cesta za seberealizací

Poskytuje vám nástroje, které vám pomáhají rozpoznat a odblokovat vaše emocionální bloky a energetické stagnace, které vás drží zpět. Tantrická masáž je cesta za poznáním a přijetí sebe sama, je láskavou pečlivou prací, která dává silný důraz na to, jak se s námi samými zacházíme a jak se ke svému tělu stavíme. A podle mého názoru je to nejdůležitější lekce, kterou jsem se naučila.

Toto uvědomění si vlastního těla, jeho potřeb a přání mělo pro mě obrovský dopad. Učíme se hodně o sebekontrole a sebeovládání, ale málo o tom, jak opravdu pochopit a vyjádřit naše tělesné pocity a přání. Tantrická masáž mě naučila akceptovat je a učit se z nich.

Akceptace těla

Myslím, že je třeba zdůraznit, že tantrická masáž je o mnoho více než pouhém sexu. Je to cesta k sebeakceptaci. Je to cesta k hlubokému porozumění a lásce k tělu, které máme. Úctě, kterou tantrická masáž ukazuje tělu, je něco, co jsem nezažila nikde jinde.

Je překvapující, jak málo víme o svých tělech, ačkoliv jsou to naše vlastní těla, kterými žijeme každý den. Ale skrze tantrickou masáž, skrze dotek a důvěrné rozhovory se masérkou, jsem začala opravdu cítit své vlastní tělo, porozumět mu a milovat ho, tak jak je.

Nové poznání

Uvědoměla jsem si, že vše, co potřebuji, je uvnitř mě. A toto poznání mi přineslo ničím nepopíratelnou radost. Pocítila jsem neuvěřitelnou svobodu a nekonečné možnosti. Konečně jsem pochopila, že můj vlastní život a štěstí jsou ve mých rukou.

Změna životního stylu

Pres tanrickou masáž jsem konečně našla rovnováhu a klid v sobě, které mě nutily k tomu, abych se změnila a udělala kroky ke zdravějšímu a šťastnějšímu životnímu stylu. Změnila jsem svou stravu a začala cvičit jógu, abych zůstala v spojení s tělem i po masáži. Konec konců, tantrická masáž není jen fyzické cvičení, ale také duchovní praxe.

Tantrická masáž je příjemná, osvěžující a obohacující. Změnila můj život k lepšímu a ukázala mi, že tajemství štěstí a spokojenosti je ve mně.

Napsat komentář